Wyniki konkursu walentynkowego

anfani masło shea konkurs

Witajcie kochani!!!

Nadszedł czas na wyniki, ale za nim ogłosimy naszych zwycięzców to kilka słów o tym wspaniałym święcie.

Walentynki już na stałe zapisały się w naszej tradycji. W tym okresie obdarowujemy ukochane osoby walentynkowymi kartkami z miłosnymi wierszykami jak również upominkami, kwiatami, weekendowymi wyjazdami, itd., itp. Mamy wiele ciekawych pomysłów i możliwości, żeby spędzić to święto. Część polskiego społeczeństwa krytykuje walentynki jako przejaw amerykanizacji, obcy polskiej kulturze i wypierający rodzime tradycje. Dla osób nie pozostających w związkach, tzw. singli walentynki mają charakter opresywny, związany z „tyranią bycia w związku” i piętnujący osoby żyjące w pojedynkę. Ale każdy ma swoje spojrzenie na to święto, zawsze i we wszystkim można znaleźć coś pozytywnego dla siebie, wystarczy chcieć! Dla nas jest to kolejny dzień do świętowania, cieszenia się sobą, do spędzenia miło czasu, spacerowania w miłosnej atmosferze. Jednak nie skupiamy się tylko na sobie. Jest to również świetna okazja, żeby upiec ciasto albo przynajmniej spróbować 😉 i wybrać się w odwiedziny do rodziców, babć, dziadków czy przyjaciół, bo w końcu ich też kochamy tylko innym rodzajem miłości 😉 Na pewno jest to chwila refleksji i przemyśleń, moment w którym może się wszystko zmienić…
Życzymy Wam cudownej, płomiennej i dojrzałej miłości, spełnienia wspólnych marzeń i pozytywnego nastawienia do świata. Singlom natomiast życzymy, aby odnaleźli swoją drugą połówkę!

Wracając do tematu konkursu. Dostaliśmy od Was bardzo dużo wiadomości z odpowiedziami. Cieszymy się z takiego ogromnego zainteresowania konkursem! Osoby, które spełniły wszystkie warunki konkursu tj. polubiły nasz fanpage, polubiły i udostępniły grafikę konkursową oraz wysłały poprawną odpowiedz na pytanie konkursowe na adres facebook@anfani.pl, brały udział w losowaniu nagród.

Odpowiedź na pytanie konkursowe należało znaleźć w tekście na stronie anfani.pl.

Pytanie: „Podaj 3 składniki o działaniu przeciwzmarszczkowym, które są zawarte w Anfani Masło Shea”
Odpowiedź: „Masło Shea zawiera woski, alkohole trójterpenowe, witaminę E o działaniu przeciwzmarszczkowym, …”

Gratulujemy osobom, którym udało się odnaleźć ten fragment tekstu!

A o to nasi wygrani:

I nagroda Anfani Masło Shea 200 ml – Anna Wierciszewska

II nagroda Anfani Masło Shea 100 ml – Paulina Chuda

Pozostałe nagrody Anfani Masło Shea 10 ml:

  1. Elwira Gąsior
  2. Agnieszka Wojciechowska
  3. Faustyna Walczykowska
  4. Agnieszka Pelczarska-Jamroga
  5. Ewelina Czajczyk Wiczewska
  6. Aldona Miernik
  7. Barbara Tołłoczko
  8. Małgorzata Siwek-Kotucha
  9. Aneta Majkowska
  10. Tomasz Łuczak

Osoby powyżej proszone są o przesłanie danych adresowych na e-mail facebook@anfani.pl. W temacie proszę wpisać „Konkurs walentynkowy”.

A dla osób, którym nie udało się wygrać mamy nagrodę pocieszenia: 10% RABATU na zakup Anfani Masło Shea na hasło: „walentynki” Miłego i udanego wieczoru w dniu zakochanych życzy zespół Anfani! :*

Zostaw Odpowiedź