Jak dbać o włosy

anfani masło shea jak dbac o wlosy

Największą moją zmorą są włosy :/ Też macie z nimi problem? Każda/y ma inny rodzaj włosów. To wiemy. Jedne są cienkie, drugie przesuszone (sianowate), inne łamiące się czy mają rozdwajające końcówki i można by było jeszcze tak wymieniać. Moje włosy natomiast są cieniutkie i słabe, wypadają mi w sporych ilościach. Aby były zdrowsze oprócz odpowiedniej urozmaiconej diety bogatej w witaminy, składniki mineralne, nienasycone kwasy tłuszczowe i wiele innych ważnych elementów, regularnie uprawiam aktywność fizyczną, która wpływa na lepsze samopoczucie, a co najważniejsze odporność. Ale problem trzeba ugryźć z każdej strony. Dlatego stosuje również maski na włosy.

 

A dlaczego dzisiaj o tym piszę? Bo właśnie siedzę z taką maską na włosach 😉 Warto pamiętać o tym, aby przynajmniej raz w tygodniu zafundować sobie taki zabieg. Na pewno każda/y z was ma taki moment w tygodniu po pracy czy w weekend, że spędza kilka godzin w domu na różnych ważnych lub mniej ważnych rzeczach. Bez wychodzenia z domu, bez odwiedzających gości. Czemu by nie skorzystać z tej sytuacji? Ja w takim momencie bez zastanowienia idę do łazienki, myję głowę, a następnie w lekko wilgotne włosy delikatnie wsmarowuje Anfani Masło Shea, które najpierw rozpuszczam w dłoniach. Zakładam ręcznik i zajmuję się swoimi obowiązkami 🙂 W końcu nadchodzi moment, czasami po kilku godzinach, że przypominam sobie o masce na włosach. Wystarczy jeszcze raz je umyć, wysuszyć i gotowe. Całkowity czas poświęcony na moje włosy to 15 minut, a reszta sama się robi przez kilka godzin! Ale wy oczywiście możecie już nawet po 15 minutach zmyć Masło Shea. To ile czasu będziesz trzymać maskę na włosach zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Już po 15 minutach będą efekty, a jeżeli będziesz mieć maskę przez kilka godzin, tak jak ja (bo z lenistwa nie będzie ci się chciało jej zmyć 😉 to nie musisz bać się jakichś złych skutków ubocznych!

A czemu tak w ogóle to jest takie dobre dla włosów? A dlatego, że jest to na przykład produkt naturalny i ekologiczny. Nie zawiera alergizujących dodatków, które w dzisiejszej rzeczywistości są wszędzie :/ Nie zawiera surowców pochodzących od martwych zwierząt i nie są testowane na zwierzętach, ale o tym bardziej szczegółowo będziecie mogli przeczytać w kolejnym wpisie.

Nierafinowane Masło Shea stymuluje aktywność komórek i wspomaga wiązanie wody. Regularne stosowanie tego kosmetyku widocznie poprawia kondycję i wygląd włosów, chroni i nabłyszcza włosy! Smarując skórę głowy Anfani Masło Shea odżywia cebulki dostarczając cennych składników.

Także moi drodzy nie ma co się zastanawiać – musicie sami przetestować! 🙂 Jeżeli są osoby, które udało mi się zainteresować i przekonać to możecie zamawiać w naszym sklepie. Dostawa w ciągu kilku dni od zamówienia. Polecam i zapraszam na kolejny wpis już niedługo. Miłego popołudnia kochani 😉

1 komentarz

  1. FreeBSD VPS says: Maj 13, 2016

Trackbacks and pingbacks

Ani trackbacki and pingbacki nie są dostępne dla tego artykułu

Zostaw Odpowiedź